Dudić i društvo bili na korak od novog uspjeha: Meč obilježila i skandalozna parola navijača Vojvodine

c

Bh. stručnjak Feđa Dudić i njegov Radnički iz Kragujevca nisu uspjeli napraviti još jedno čudo. Radnički je na svom "Čika Dači" izgubio od Vojvodine u polufinalu Kupa Srbije i to golom iz 91. minute.

Meč u Kragujevcu obilježila je sjajna atmosfera domaćih navijača koji su prije početka meča istakli koreografiju u čast svog tima.

Za razliku od njih, pristalice Vojvodine su istakle sramotnu parolu koja je upućena Dudiću i njegovim pomoćnicima i igračima iz BiH.

- Prokleta avlija, puna je balija - pisalo je na transparentu navijača Vojvodine.

Inače, junak Vojvodine bio je Seid Korać koji je glavom pogodio u 91. minuti za plasman u finale.

Tamo će Vojvodina čekati boljeg od "vječitih". Drugi polufinalni par čine Crvena zvezda i Partizan. Taj duel kreće od 19:00 sati.

- Mislim da je Vojvodina danas na terenu zaslužila da prođe, ali i mi smo možda zaslužili nagradu radi svega što radimo i da barem na penale odluči se meč.

Nastavit ćemo dalje da se borimo i nadam se da ćemo izboriti izlazak u Evropi. Osjeti se nedostatak igračkog kadra. I da smo izgubli na penale pružili bismo ruku, kada ovako izgubiš gorak je ukus - rekao je Dudić nakon utakmice.